Android ve iOS için En İyi Artırılmış Gerçeklik Oyunları

Artırılmış gerçeklik (AR) oyunlara yeni bir eğlence unsuru getiriyor. Bunu deneyimlemek için özel bir donanıma ihtiyacınız yok. Tek ihtiyacınız olan kameralı bir akıllı telefon.

Uygulama mağazasından indirebileceğiniz çok sayıda AR oyunu var. Ve işte başlamanız için Android ve iOS için en iyi artırılmış gerçeklik oyunları.

Pokemon GO

İşiniz, ve şehrinize dağılmış Pokemon’u yakalamak.

Bir Pokemon’a rastladığınızda, oyun telefonunuzun kamerasıyla önünüze beirecektir. Yakalamak için bir Pokeball atabilirsiniz.

2. Harry Potter:Wizards Unite (Sihirbazlar Birleşiyor)

Nihai hedefiniz bir felakete son vermek ve bundan sorumlu olanları cezalandırmak. Sebep olan hasarı düzeltmek için, aslında sihir izlerini aramak için etrafta dolaşmak zorunda kalacaksınız.

The Walking Dead: Our World (Yürüyen Ölü)

Zombiler tarafından istila edilen bir dünyada silahşörlük yapmayı hayal ettiyseniz, bu oyun sizin en iyi bahsiniz olabilir.

Stack AR

 

Stack AR’de amaç blokları mümkün olduğu kadar yükseğe istiflemektir. Bunun için, tam olarak hizalanmaları için onları doğru zamanda düşürmeniz gerekecek. Aksi halde, Stack çıkıntılı yüzeyi sıyırır ve sonunda üzerine daha fazla tabaka yerleştirecek hiçbir şey kalmaz.

Smash Tanks! (Tankları parçala!)

Tank savaşına katılacaksınız. Mermi okunu sürüklemeniz ve düşmanın en zayıf noktalarına ateş etmeniz gerekir.

Jurassic World Alive

Telefonunuzun kamerasını kullanarak, Jurassic World’ü deneyimleyebilir ve dinozorları çevrenize yansıtabilirsiniz.

Ghost ‘n Guns (hayalet silahlar)

Sanal bir alan yerine önünüzde olanlara bakıyor olacaksınız.

Basit bir oyundur ve yakında pixelated hayaletler ortaya çıkmaya başlayacaktır. Onlar seni ezmeden önce onları vurmalısın.

Angry Birds AR: Isle of Pigs

Domuzlar yine geri döndü. Angry Birds’ün son sayısında, telefonunuzdan çıkıyorlar ve etrafınızdaki dünyayı istila ediyorlar. Açıkçası, kuşlar öfkeli ve yumurtalarını geri almak için yardımınızı istiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir